Location : Home > C > CMF508K0600FHEB
CMF508K0600FHEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF508K0600FHEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF508K0600FHEB RES 8.06K OHM 1/4W 1 AXIAL 707700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF508K0600FHEB standard package with RoHS 46010 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CMF508K0600FHEB RES 8.06K OHM 1/4W 1 AXIAL 1257700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B400R0FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 400 OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B400R0FE70 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B400R0FE70 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B400R0FE70 Vishay Dale 489100 1537+ RES 400 OHM 3W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS02B400R0FE70 Vishay Dale 801700 2015+ RES 400 OHM 3W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com