Location : Home > C > CMF5062R630FKBF
CMF5062R630FKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5062R630FKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5062R630FKBF RES 62.63 OHM 1/4W 1 AXIAL 787200 Vishay Dale 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CMF5062R630FKBF RES 62.63 OHM 1/4W 1 AXIAL 892400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF5062R630FKBF RES 62.63 OHM 1/4W 1 AXIAL 787200 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B39R00FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 39 OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B39R00FE70 NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B39R00FE70 Vishay Dale 489200 1537+ RES 39 OHM 3W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS02B39R00FE70 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 39ohms 1 Learn More Power Agency Co.,Ltd
RS02B39R00FE70 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 39ohms 1 Learn More Global Thunder Electronics Co.,Ltd