Location : Home > C > CMF50226R00FHEB
CMF50226R00FHEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF50226R00FHEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF50226R00FHEB RES 226 OHM 1/4W 1 AXIAL 705500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF50226R00FHEB standard package with RoHS 46010 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CMF50226R00FHEB RES 226 OHM 1/4W 1 AXIAL 1255500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS00510R00FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 10 OHM 5W 1% WW AXIAL