Location : Home > C > CMF50200K00BEEK
CMF50200K00BEEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF50200K00BEEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF50200K00BEEK RES 200K OHM 1/4W .1 AXIAL 796900 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RC0805JR-070RL Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 0.0 OHM JUMPER 1/8W 0805
RC0805JR-070RL In.Stock 88450 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RC0805JR-070RL YAGEO; 1152 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RC0805JR-070RL YAGEO; 1152 2015+ New & Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
5-1625868-2 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 18.2 OHM 0.1% 1/4W 0805
5-1625868-2 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1625868-2 TE Connectivity AMP Connectors 1337600 2015+ RES SMD 18.2 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-1625868-2 TE Connectivity AMP Connectors 702600 2015+ RES SMD 18.2 OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5-1625868-2 TE Connectivity AMP Connectors 707400 1534+ RES SMD 18.2 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.