Location : Home > C > CMF205K1000GKBF
CMF205K1000GKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF205K1000GKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF205K1000GKBF RES 5.1K OHM 1W 2 AXIAL 594000 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF205K1000GKBF Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 5.1Kohms 2 Non Standard 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd