Location : Home > C > CMF202K2000GNEA
CMF202K2000GNEA
Share on FacebookShare on Facebook
CMF202K2000GNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF202K2000GNEA RES 2.2K OHM 1W 2 AXIAL 897200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B400R0FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 400 OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B400R0FE70 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B400R0FE70 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B400R0FE70 Vishay Dale 489100 1537+ RES 400 OHM 3W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS02B400R0FE70 Vishay Dale 801700 2015+ RES 400 OHM 3W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com