Location : Home > C > CMF20100R00JKRE
CMF20100R00JKRE
Share on FacebookShare on Facebook
CMF20100R00JKRE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF20100R00JKRE RES 100 OHM 1W 5 AXIAL 903400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS005100R0FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 100 OHM 5W 1% WW AXIAL
RS005100R0FS73 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS005100R0FS73 Vishay Dale 576000 RES 100 OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS005100R0FS73 Vishay Dale 593400 1537+ RES 100 OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.