Location : Home > C > CMF20100R00JKBF
CMF20100R00JKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF20100R00JKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF20100R00JKBF RoHS Compliant 37884 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CMF20100R00JKBF Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 100ohms 5 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H459KBZA Resistors Through Hole Resistors RES 59.0K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
H459KBZA NEW 78470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
43F400 Resistors Through Hole Resistors RES 400 OHM 3W 1% AXIAL
43F400 IC 38150 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
43F400 Ohmite 902100 2015+ RES 400 OHM 3W 1 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com