Location : Home > C > CMF07680R00GKRE
CMF07680R00GKRE
Share on FacebookShare on Facebook
CMF07680R00GKRE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF07680R00GKRE RES 680 OHM 1/2W 2 AXIAL 688100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF07680R00GKRE RES 680 OHM 1/2W 2 AXIAL 1226100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF07680R00GKRE RES 680 OHM 1/2W 2 AXIAL 795500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RLR07C4873FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 487K OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C4873FSRSL IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C4873FSRSL NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR07C4873FSRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
25J680 Resistors Through Hole Resistors RES 680 OHM 5W 5% AXIAL
25J680 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
25J680 Ohmite 1319100 2015+ RES 680 OHM 5W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
25J680 Ohmite 599500 2015+ RES 680 OHM 5W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
25J680 Ohmite 800,000 2015+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 680ohm 5 enkaite Electronics Co., Ltd