Location : Home > C > CMF074R7000JLBF
CMF074R7000JLBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF074R7000JLBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF074R7000JLBF RES 4.7 OHM 1/2W 5 AXIAL 1425800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF074R7000JLBF RES 4.7 OHM 1/2W 5 AXIAL 776200 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-2176093-8 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 40.2K OHM 0.1% 1/4W 0805
5-2176093-8 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2176093-8 TE Connectivity AMP Connectors 1521700 2015+ RES SMD 40.2K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-2176093-8 TE Connectivity AMP Connectors 791500 1534+ RES SMD 40.2K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
5-2176093-8 TE Connectivity AMP Connectors 896700 NEW RoHS RES SMD 40.2K OHM 0.1 1/4W 0805 FindCores Electronics Inc.