Location : Home > C > CMF07110R00GKRE
CMF07110R00GKRE
Share on FacebookShare on Facebook
CMF07110R00GKRE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF07110R00GKRE RES 110 OHM 1/2W 2 AXIAL 699000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF07110R00GKRE RES 110 OHM 1/2W 2 AXIAL 1237000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
43J1K2 Resistors Through Hole Resistors RES 1.2K OHM 3W 5% AXIAL
43J1K2 IC 59530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
43J1K2 Ohmite 888600 1537+ RES 1.2K OHM 3W 5 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.