Location : Home > C > CMDZ5254B TR
CMDZ5254B TR
Share on FacebookShare on Facebook
CMDZ5254B TR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMDZ5254B TR SOD323 989000 CENTRALSemi 16+ROHS NEW ORIGINAL Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TZMA12-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 500MW SOD80
TZMA12-GS08 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZMA12-GS08 NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VLZ3V3-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD80
VLZ3V3-GS18 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VLZ3V3-GS18 NEW 89210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GDP03S060C Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 600V 3A TO252-2
GDP03S060C IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GDP03S060C NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JANS1N5617US Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 1A D5A
JANS1N5617US IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANS1N5617US N/A 33600 2016 Rohs And New European Union IC Industry Co.
JANS1N5617US NEW 77510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK50604130J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50604130J0G Amphenol FCI 147140 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50604130J0G IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50604130J0G NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0707785 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90¡ã to Panel Green, Yellow 2 Piece
1706992 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1706992 Phoenix Contact 157380 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1706992 Phoenix Contact 299170 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1869760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
1869760000 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1869760000 Weidmuller 147790 2016+ LSF-SMT 7.50/04/90 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
TO04015100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
TO04015100J0G Amphenol FCI 147830 2016+ 500 TB RIS CLA 180 SOLID Unitronix Electronics Limited
TO04015100J0G IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TO04015100J0G NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
712-87-105-41-001101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) Standard Tail Solder
712-87-105-41-001101 IC 57560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
712-87-105-41-001101 Preci-Dip 157160 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
712-87-105-41-001101 Preci-Dip 297610 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com