Location : Home > C > CMD4D06NP-100MC
CMD4D06NP-100MC
Share on FacebookShare on Facebook
CMD4D06NP-100MC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-10A-186-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T766
ATS-07E-56-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T412
CMF-6100 Filters Common Mode Chokes 10mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke 900mA DCR 520 mOhm
CMF-6100 IC 37350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF-6100 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF-6100 Tamura 10000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
EMIF04-2005QCF Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 200 Ohms, C = 45pF 8-TFDFN Exposed Pad
EMIF04-2005QCF 865497 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
EMIF04-2005QCF ROHS 41810 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B39881B8808P810 Filters SAW Filters FILTER SAW
ATS-02D-118-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
74270182 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 65 Ohm @ 100MHz ID 0.401" Dia (10.20mm) OD 0.732" Dia (18.60mm) Length 0.394" (10.00mm)