Location : Home > C > CM51932768DZCT
CM51932768DZCT
Share on FacebookShare on Facebook
CM51932768DZCT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CM51932768DZCT CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD 62295 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CM51932768DZCT CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD 139920 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CM51932768DZCT CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD 57569 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CM51932768DZCT CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD 78590 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-796658-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-796658-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-796658-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 4POS VERT EKT Electronics Co., Ltd