Location : Home > C > CM309E15000000ABJT
CM309E15000000ABJT
416F3601XCLR Crystals and Oscillators Crystals 36MHz ¡À10ppm Crystal 12pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F3601XCLR CTS-Frequency Controls 139410 NEW RoHS CRYSTAL 36.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F3601XCLR CTS-Frequency Controls 41635 1538+ CRYSTAL 36.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F3601XCLR CTS-Frequency Controls 57059 2015+ CRYSTAL 36.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F3601XCLR CTS-Frequency Controls 98790 2015+ CRYSTAL 36.000 MHZ 12PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F3001XATR Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À10ppm Crystal 6pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F3001XATR CTS-Frequency Controls 139670 NEW RoHS CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F3001XATR CTS-Frequency Controls 41895 1538+ CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F3001XATR CTS-Frequency Controls 57319 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F3001XATR CTS-Frequency Controls 97390 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BZT52HC43WF-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 43V 375MW SOD123F
JANS1N6315US Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.4V 500MW B-SQ MELF
JANS1N6315US IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANS1N6315US NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1630320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 135¡ã Through Hole
1630320000 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1630320000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 9POS 135 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1630320000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 9POS 135 TIN ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1630320000 Weidmuller 298150 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS 135DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1755651 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1755651 N/A 59 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1755651 Phoenix Contact 157130 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1755651 Phoenix Contact 299070 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com