Location : Home > C > CM309E12000000BQIT
CM309E12000000BQIT
0719731023 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
8080-1G1-LF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN
8080-1G1-LF 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
8080-1G1-LF IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8080-1G1-LF TE Connectivity AMP Connectors 278100 2016+ CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1645620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645620000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 20POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1645620000 Weidmuller 157740 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645620000 Weidmuller 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-26 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929975-01-26 3M 287730 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 52POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-26 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929975-01-26 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 52POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929975-01-26 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-026-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-026-10-173101 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-026-10-173101 Preci-Dip 147630 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-026-10-173101 Preci-Dip 297570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-2232359-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.236" (6.00mm)
5-2232359-3 TE Connectivity AMP Connectors 157520 2016+ CONN RCPT HOUSING 6POS 6MM Unitronix Electronics Limited
5-2232359-3 TE Connectivity AMP Connectors 278170 2016+ CONN RCPT HOUSING 6POS 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-2232359-3 TEconnecti 6000 0 NANAM electronics
1-480349-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Plug Red
1-480349-2 Distributor 110910 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1-480349-2 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-480349-2 Semiconductor 20655 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-480349-2 STOCK 46740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0559320430 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
1-103169-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold