Location : Home > C > CM309E12000000BBKT
CM309E12000000BBKT
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F30013AAR Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À10ppm Crystal 10pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F30013AAR CTS-Frequency Controls 139560 NEW RoHS CRYSTAL 30.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F30013AAR CTS-Frequency Controls 41785 1538+ CRYSTAL 30.000 MHZ 10PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F30013AAR CTS-Frequency Controls 57209 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F30013AAR CTS-Frequency Controls 97650 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 10PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0387290193 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0387700603 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (One Row Not Included)
1877150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole