Location : Home > C > CM300EXS-24S
CM300EXS-24S
Share on FacebookShare on Facebook
CM300EXS-24S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CM300EXS-24S Powerex Inc IGBT 1200V 300A 2270W MODULE erin@millionsunshine.com 1513 Powerex Inc 13+ ROHS STOCK HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY