Location : Home > C > CM252016-R56ML
CM252016-R56ML
Share on FacebookShare on Facebook
CM252016-R56ML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CM252016-R56ML RoHS Compliant 37614 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CM252016-R56ML 7984566 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
CM252016-R56ML 7984566 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4367G004 Filters Common Mode Chokes COMMON MODE CHOKES
4367G004 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CSD18503Q5A Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 8SON
CSD18503Q5A IC 39200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CSD18503Q5A Texas Instruments 140020 NEW RoHS MOSFET N-CH 40V 8SON FindCores Electronics Inc.
CSD18503Q5A Texas Instruments 157669 15+ MOSFET N-CH 40V 8SON Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CSD18503Q5A Texas Instruments 262400 1538+ MOSFET N-CH 40V 8SON Alphatek Technology Limited
B82793C113N201 Filters Common Mode Chokes 11¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 800mA DCR 80 mOhm (Typ)
B82793C113N201 EPCOS 3000 16+ SMD4 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ATS-08B-74-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
ATS-12F-181-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
ATS-16B-141-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB
ATS-14D-09-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
7427927140 Filters Ferrite Beads and Chips 47 Ohm Impedance Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) Surface Mount Signal Line 200mA 1 Lines 400 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC