Location : Home > C > CM21232768DZCT
CM21232768DZCT
Share on FacebookShare on Facebook
CM21232768DZCT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CM21232768DZCT CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD 88250 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CM21232768DZCT CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD 57409 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CM21232768DZCT CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD 31985 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0719731107 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold