Location : Home > C > CM16SC20MQ
CM16SC20MQ
Share on FacebookShare on Facebook
CM16SC20MQ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CM16SC20MQ CONTACT SKT CRIMP 20 AWG GOLD 147210 Souriau Connection Technology 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1604236 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories METAL DUST PROTECTION CAP M23
1604236 DELCO 11000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1604236 DELCO 18000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
1604236 Distributor 141970 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1604236 NULL 8100 11-12+ ZIP-15 Nego IC Co.Doris@negoic.com
DDMAMT78PNMA101 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
10112626-102LF Connectors, Interconnects Pluggable Connectors MINI SAS 1X4 EXTERNAL
SLP5R-2 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 5 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle
801-83-059-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
929730-01-01 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 1 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector Through Hole, Right Angle Tin-Lead
929730-01-01 3M 147210 2016+ CONN HEADER 1POS R/A .100 TIN Unitronix Electronics Limited
929730-01-01 3M 298410 2016+ CONN HEADER 1POS R/A .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929730-01-01 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0511121010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)
1953554 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1953554 Phoenix Contact 157570 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1953554 Phoenix Contact 295400 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2109313-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 060/110 HYB 8P SLD PLUG ASSY A
0194360414 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.300" (7.62mm)
1795705 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1795705 Phoenix Contact 147620 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1795705 Phoenix Contact 279210 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
342-10-151-00-594000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin CONN HEADER 51POS .100 L.835
342-10-151-00-594000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147040 2016+ CONN HEADER 51POS .100 L.835 Unitronix Electronics Limited
342-10-151-00-594000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278010 2016+ CONN HEADER 51POS .100 L.835 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2178710-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin