Location : Home > C > CLS6D23NP-101NC
CLS6D23NP-101NC
Share on FacebookShare on Facebook
CLS6D23NP-101NC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CLS6D23NP-101NC ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CLS6D23NP-101NC INDUCTOR PWR 100UH SHIELD 119000 SUMIDA AMERICA COMPONENTS INC n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SPP11N80C3XKSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 800V 11A TO-220AB
SPP11N80C3XKSA1 INFINEON 5620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
SPP11N80C3XKSA1 INFINEON 5870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
SPP11N80C3XKSA1 INFINEON 6170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
SPP11N80C3XKSA1 NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-16E-39-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T412
SI5443DC-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 3.6A 1206-8
SI5443DC-T1-E3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI5443DC-T1-E3 VISHAY 10470 14-15+ 1206-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
SI5443DC-T1-E3 VISHAY 79800 2016 DFN Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI5443DC-T1-E3 VISHAY 1500 16+ MLP8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
B82725S2163N40 Filters Common Mode Chokes RING CORE DBL CHOKE 1.2MH 16A
B82725S2163N40 epcos 1000 2012+ DIP JIQI electronic corp
B82725S2163N40 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82725S2163N40 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-20A-116-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
ATS-14C-141-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB
ATS-15C-165-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T766
ATS-02H-143-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB
ATS-10E-74-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
FN660-20-10 Filters Power Line Filter Modules FILTER 2-STAGE GENERAL 20A
BK32164M121-T Filters Ferrite Beads and Chips 120 Ohm Impedance Ferrite Bead 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Surface Mount 150mA 4 Lines 200 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BK32164M121-T 38404 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BK32164M121-T TAIYO 8000 YARRA SEMI PTY LTD.
BK32164M121-T TAIYO 4000 STOCK Morechip Enterprise Co., Ltd.
BK32164M121-T taiyo 40859 N/A N/A Cubic Technology Co.,Ltd.
P1168.223NLT Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 2.6A 67 mOhm Max Nonstandard
P1168.223NLT NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P1168.223NLT Pulse 41845 1531+ INDUCTOR PWR SHIELD 22UH SMD Alphatek Technology Limited
P1168.223NLT Pulse 46990 1525+ INDUCTOR PWR SHIELD 22UH SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1812-270M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 27nH Unshielded Inductor 1A 150 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
1812-270M API Delevan 61895 1531+ INDUCTOR .027UH UNSHIELDED SMD Alphatek Technology Limited
1812-270M Electronics 27940 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SC75B-181 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 180¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 760mA 710 mOhm Max Nonstandard
SC75B-181 Signal Transformer 46450 NEW RoHS INDUCTOR SMD 180UH 0.51A 1KHZ FindCores Electronics Inc.
SC75B-181 Signal Transformer 56999 2015+ INDUCTOR SMD 180UH 0.51A 1KHZ Unitronix Electronics Limited
SC75B-181 Signal Transformer 61725 1531+ INDUCTOR SMD 180UH 0.51A 1KHZ Alphatek Technology Limited
SC75B-181 Signal Transformers 24339 12+ INDUCTOR SMD 180UH 0.51A 1KHZ SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor