Location : Home > C > CLLD11X7R1A474M
CLLD11X7R1A474M
Share on FacebookShare on Facebook
CLLD11X7R1A474M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CLLD11X7R1A474M SMD 48050 TDK 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CLLD11X7R1A474M Capacitor Arrays & Networks 0508 X7R 4 Element 10volts 0.47uF 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CLLD11X7R1A474M CAP CER 0.47UF 10V 20 X7R 0805 981000 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.