Location : Home > C > CLF7045T-330M-D
CLF7045T-330M-D
Share on FacebookShare on Facebook
CLF7045T-330M-D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CLF7045T-330M-D INDUCTOR POWER 33UH 20 SMD 57679 TDK 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T9S0042803DH Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules THYRISTOR PH CTRL 2850A PUCK
ATS-08G-203-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766
MCD220-18IO1 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR MOD 1800V Y2-DCB
MCD220-18IO1 876655 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MCD220-18IO1 11876 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
ATS-04C-107-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X40X9.5MM XCUT T412
744821120 Filters Common Mode Chokes 20mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1 Ohm
744821120 15679 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
PEMI6QFN/LG,132 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 6 Channel R = 65 Ohms, C = 11pF (Total) 12-XFDFN