Location : Home > C > CLF7045T-2R2N-H
CLF7045T-2R2N-H
Share on FacebookShare on Facebook
CLF7045T-2R2N-H distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CLF7045T-2R2N-H INDUCTOR POWER 2.2UH 30 SMD 57279 TDK 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CLF7045T-2R2N-H INDUCTOR POWER 2.2UH 30 SMD 47010 TDK 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BC547B Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 45V 0.1A TO92