Location : Home > C > CLF7045T-1R5N
CLF7045T-1R5N
Share on FacebookShare on Facebook
CLF7045T-1R5N distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CLF7045T-1R5N INDUCTOR POWER 1.5UH 30 SMD 57539 TDK 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-03C-24-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766
ATS-19F-196-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X6MM XCUT T766
ATS-21D-188-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
GP1M008A080H Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 800V 8A TO220
GP1M008A080H Global Power Technologies Grou 39594 NEW RoHS MOSFET N-CH 800V 8A TO220 FindCores Electronics Inc.
GP1M008A080H Global Power Technologies Grou 57249 1415+ MOSFET N-CH 800V 8A TO220 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GP1M008A080H Global Power Technologies Grou 98210 2015+ MOSFET N-CH 800V 8A TO220 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GP1M008A080H IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-04H-129-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X10MM XCUT
PEMI4QFN/HM,132 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 45 Ohms, C = 16pF (Total) 8-XFDFN