Location : Home > C > CLF10040T-471M
CLF10040T-471M
Share on FacebookShare on Facebook
CLF10040T-471M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BUK766R0-60E,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 75A D2PAK
BUK766R0-60E,118 IC 38700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BUK766R0-60E,118 NEW 88530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK766R0-60E,118 NXP 156999 15+ MOSFET N-CH 60V 75A D2PAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BUK766R0-60E,118 NXP 591600 1525+ MOSFET N-CH 60V 75A D2PAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IRF1404STRLPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 162A D2PAK
IRF1404STRLPBF 789546 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
IRF1404STRLPBF IR 38674 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATS-12E-83-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766
ATS-03D-162-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T412
A16367-23 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX SF623 DF 8.5" X 9.0"
A16367-23 IC 40220 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A16367-23 NEW 78010 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEMI8QFN/HG,132 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 8 Channel R = 45 Ohms, C = 11pF (Total) 16-XFDFN Exposed Pad
PEMI8QFN/HG,132 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PEMI8QFN/HG,132 NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEMI8QFN/HG,132 NXP Semiconductors 78900 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
PEMI6QFN/RK,132 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 6 Channel R = 100 Ohms, C = 13.5pF (Total) 12-XFDFN