Location : Home > C > CL31C300KBCNNND
CL31C300KBCNNND
Share on FacebookShare on Facebook
CL31C300KBCNNND distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CL31C300KBCNNND CAPCER30PF50V10NP01206 118000 SamsungEle 2017+ instock K.D.H. Group (Asia) Limited
CL31C300KBCNNND N/A 68000 Samsung N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
CL31C300KBCNNND CAP CER 30PF 50V 10 NP0 1206 118000 Samsung Electro-Mechanics Amer N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24-7068-6409 Soldering, Desoldering, Rework Products Solder Lead Free Water Soluble Wire Solder Sn96.5Ag3.0Cu0.5 (96.5/3/0.5) 16 AWG, 18 SWG Spool, 454g (1 lb)