Location : Home > C > CL31C100JHFNNNE
CL31C100JHFNNNE
Share on FacebookShare on Facebook
CL31C100JHFNNNE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CL31C100JHFNNNE CAP CER 10PF 630V 5 NP0 1206 81000 Samsung Electro-Mechanics Amer N/A N/A Hongkong Inductors Limited
CL31C100JHFNNNE N/A 68000 Samsung N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
CL31C100JHFNNNE CAPCER10PF630V5NP01206 81000 SamsungEle 2017+ instock K.D.H. Group (Asia) Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860080774008 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 47UF 20% 63V THRU HOLE