Location : Home > C > CL21C4R7BCANNNC
CL21C4R7BCANNNC
Share on FacebookShare on Facebook
CL21C4R7BCANNNC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CL21C4R7BCANNNC CAP CER 4.7PF 100V NP0 0805 103000 Samsung Electro-Mechanics Amer N/A N/A Hongkong Inductors Limited
CL21C4R7BCANNNC N/A 68000 Samsung N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875075561008 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD