Location : Home > C > CL10C1R2CB8NNND
CL10C1R2CB8NNND
Share on FacebookShare on Facebook
CL10C1R2CB8NNND distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CL10C1R2CB8NNND CAP CER 1.2PF 50V NP0 0603 85000 Samsung Electro-Mechanics Amer N/A N/A Hongkong Inductors Limited
CL10C1R2CB8NNND N/A 68000 Samsung N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
969789-6 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving CORRUGATED TUBING BLACK 25M
969789-6 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
969789-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
969789-6 Tyco Electronics 8000 2015+ CORRUGATED TUBING BLACK 25M enkaite Electronics Co., Ltd
170-03157 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 2.5" FR HOOK&LOOP BRDD SLVNG