Location : Home > C > CKCL22X7R1E473M
CKCL22X7R1E473M
Share on FacebookShare on Facebook
CKCL22X7R1E473M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CKCL22X7R1E473M Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CKCL22X7R1E473M Capacitor Arrays & Networks 0805 X7R 25V 47000pF 2 Element Array 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CKCL22X7R1E473M Capacitor Arrays & Networks 0805 X7R 25V 47000pF 2 Element Array 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
CKCL22X7R1E473M Capacitor Arrays & Networks 0805 X7R 25V 47000pF 2 Element Array 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CKCL22X7R1E473M standard package with RoHS 43640 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CKCL22X7R1E473M CAP ARRAY 2CH 0.047UF 25V 0805 1413600 TDK Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com