Location : Home > C > CK45-R3AD122K-NR
CK45-R3AD122K-NR
Share on FacebookShare on Facebook
CK45-R3AD122K-NR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CK45-R3AD122K-NR Ceramic Disc Capacitors 0.0012uF 1000VDC 10 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CK45-R3AD122K-NR Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CK45-R3AD122K-NR CAP CER 1200PF 1KV 10 RADIAL 890700 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.