Location : Home > C > CK45-B3FD102KYNRA
CK45-B3FD102KYNRA
Share on FacebookShare on Facebook
CK45-B3FD102KYNRA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CK45-B3FD102KYNRA Ceramic Disc Capacitors 1000pF 3K volt 10 TOL 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
CK45-B3FD102KYNRA Ceramic Disc Capacitors 1000pF 3K volt 10 TOL 80,000 TDK 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CK45-B3FD102KYNRA Ceramic Disc Capacitors 1000pF 3K volt 10 TOL 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CK45-B3FD102KYNRA Ceramic Disc Capacitors 1000pF 3K volt 10 TOL 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
CK45-B3FD102KYNRA Ceramic Disc Capacitors 1000pF 3K volt 10 TOL 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E52-CA75C-N D=15 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E52-CA75C-N D=15 NEW 88670 2016+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
E52-CA75C-N D=15 NEW 88670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
60-2-5 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Yellow 0.060" (1.52mm) 5' (1.52m)