Location : Home > C > CIR06LCF-36-10P-F80
CIR06LCF-36-10P-F80
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/26WB35PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
CA3106F14S-7SF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
TV07RW-13-32PE-P25AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
TV06DT-11-35S Connectors, Interconnects Circular Connectors 13 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
97-3108B28-3SY Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#8 SKT PLUG
CIR020R-24-5P-F80-T12-20 Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
L717DC37POL2R063 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
FX4C3-60S-1.27DSAL(85) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 60 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Through Hole Gold
DEUK9P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 9 M CRIMP .154 MH G ZINC
TVPS00RF-11-98AE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 6C 6#20 PIN RECP
SEAF-50-06.5-S-10-2-A-K-TR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 500 Position Connector High Density Array, Female Surface Mount Gold
75-68118-1P Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
LJT07RT-13-35PB-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 22C 22#22D PIN RECP
97-3108B22-18S-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 8C 8#16 SKT PLUG
MS27466T19F35P Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
52559-2492 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 24 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount