Location : Home > C > CIR030FP-24-2S-F80
CIR030FP-24-2S-F80
Share on FacebookShare on Facebook
CIR030FP-24-2S-F80 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FGG.0B.155.LNN Uncategorized Miscellaneous MIDPIECE PAIR FOR FGG.0B.
FGG.0B.155.LNN IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FGG.0B.155.LNN NEW 78250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1426430000 Uncategorized Miscellaneous LMFS 5.08/12/90 3.5SN BK BX
825B-7/8 Uncategorized Miscellaneous HOLESAW VARIABLE PITCH
825B-7/8 Greenlee Communications 156969 2015+ HOLESAW VARIABLE PITCH Unitronix Electronics Limited
825B-7/8 Greenlee Communications 231550 1538+ HOLESAW VARIABLE PITCH AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
0253411740 Uncategorized Miscellaneous CLI C 3-6 GE/SW - MP 20/PK
0989891021 Uncategorized Miscellaneous PIN CONN UNSEALD BLK 5CKT
DDMMY36X4PNK87 Uncategorized Miscellaneous DSUB 36X4 M PCB 50OHM G50
DDMMY36X4PNK87 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DDMMY36X4PNK87 NEW 77950 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DDMMY36X4PNK87 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FVE030020E8R00KE Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 8 OHM 10% 300W
MDM-9SH005F-F222 Uncategorized Miscellaneous MICRO 9C S 30" RBW FLOAT HT
FFSD-20-D-12.00-01-N Cable Assemblies Rectangular Cable Assemblies 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 1.00' (304.80mm, 12.00")
FFSD-20-D-12.00-01-N SAMTEC 5885 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
FFSD-20-D-12.00-01-N SAMTEC 5885 2012+ Connector New & original parts Topic Electronics Co.,Ltd
4-1987376-1 Cable Assemblies Specialized Cable Assemblies PHOTOVOLTAIK CABLE ASSEMBLY
4-1987376-1 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CSB-1354 Boxes, Enclosures, Racks Rack Accessories Rack Support Brackets
CSB-1354 Bud Industries 8000 2012+ BRACKET CHASSIS SUPPORT 23 PAIR Topic Electronics Co.,Ltd
CSB-1354 Bud Industries 8000 2015+ BRACKET CHASSIS SUPPORT 23 PAIR enkaite Electronics Co., Ltd
8428-6 Cables, Wires - Management Cold Shrink Tape, Tubing Black Cold Shrink Tubing 0.95" ~ 1.94" (24.1mm ~ 49.3mm) X 0.500' (152.40mm, 6.00")
8428-6 IC 57830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN-UFL-SMA6 RF/IF and RFID RF Accessories CABLE COAX W/UFL RPSMA 6"
EPT-80 Computers, Office - Components, Accessories Accessories PAPER THERMAL PRINTER 80 MM