Location : Home > C > CIR030-20-3S-F80
CIR030-20-3S-F80
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA06PG20-27PB01-44 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
KPT02E20-41SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
KPT06E18-11PDN Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
GTC030RV28-19S-G96 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 10C 4#8 6#12 SKT RECP WALL
MS3106F36-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors 48 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
97-3107A24-27P-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 7C 7#16 PIN PLUG
54122-808261500LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 26POS 0.100" T/H
16-000290 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories CAP 15POS STD FOR FMAL W/LANYARD
ACC02A32-17RW-003 Connectors, Interconnects Circular Connectors AC 4C 4#4 SKT PLUG RADSOK
ERM8-060-05.0-S-DV Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 120 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
SEAF-50-06.5-S-08-2-A Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 400 Position Connector High Density Array, Female Surface Mount Gold
TVS06RF-19-11SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
D38999/26FE35AB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
AIT1AC32-17PS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 4C 4#4 PIN RECP
FH26W-33S-0.3SHW(05) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 33 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
84488-1 Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 80 Position Plug Connector SCA-2, SCSI Through Hole Solder
687116149022 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 16 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle