Location : Home > C > CIR01F-14S-9P
CIR01F-14S-9P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CL111101 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN BACKNUT SEALED SZ 1
MS24265R22T55SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
2M805-001-16NF8-7SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 7C 7#23 SKT PLUG OM
0473911000 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors ASSY FOR EXTERNAL SATA PLUG SMT
FA1-NESP-PCB-1 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB, Fakra Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Board Edge, Cutout Solder
5052781533 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 15 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
DL66R8-03P8-6106 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
0022292151 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1912553 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1912553 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1912553 Phoenix Contact 157160 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1912553 Phoenix Contact 288290 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
890-80-014-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
890-80-014-10-001101 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-80-014-10-001101 Preci-Dip 157030 2016+ CONN HDR 14POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-80-014-10-001101 Preci-Dip 278690 2016+ CONN HDR 14POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com