Location : Home > C > CHM-14-30-95-36-AC00-F2-2
CHM-14-30-95-36-AC00-F2-2
Share on FacebookShare on Facebook
CHM-14-30-95-36-AC00-F2-2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
830-10-042-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
830-10-042-10-001101 IC 57360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-10-042-10-001101 Preci-Dip 156960 2016+ CONN HDR 42POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
830-10-042-10-001101 Preci-Dip 297730 2016+ CONN HDR 42POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-776261-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 POS AMPSEAL VERTICAL HDR