Location : Home > C > CHF190104CBF101L
CHF190104CBF101L
Share on FacebookShare on Facebook
CHF190104CBF101L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CHF190104CBF101L High Frequency/RF Resistors 800WATT POWER RES 100OHM 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CHF190104CBF101L High Frequency/RF Resistors 800WATT POWER RES 100OHM 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2320827 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 960W