Location : Home > C > CGS971T450V4C
CGS971T450V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS971T450V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS971T450V4C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS971T450V4C CAP ALUM 970UF 450V SCREW 78350 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS971T450V4C CAP ALUM 970UF 450V SCREW 579800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS971T450V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 970uF 450V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd