Location : Home > C > CGS963U100X8L
CGS963U100X8L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS963U100X8L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS963U100X8L CAP ALUM 96000UF 100V SCREW 600100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS963U100X8L CAP ALUM 96000UF 100V SCREW 705300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CGS963U100X8L CAP ALUM 96000UF 100V SCREW 600100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
CGS963U100X8L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 96000uF 100V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com