Location : Home > C > CGS942T300X5L
CGS942T300X5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS942T300X5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS942T300X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 9400uF 300V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS942T300X5L CAP ALUM 9400UF 300V SCREW 698000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS942T300X5L CAP ALUM 9400UF 300V SCREW 78370 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS942T300X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 9400uF 300V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd