Location : Home > C > CGS793U050V5L
CGS793U050V5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS793U050V5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS793U050V5L CAP ALUM 79000UF 50V SCREW 890700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS793U050V5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 79000uF 50V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS793U050V5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 79000uF 50V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com