Location : Home > C > CGS781T400V4C
CGS781T400V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS781T400V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS781T400V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 780uF 400V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS781T400V4C CAP ALUM 780UF 400V SCREW 26974 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS781T400V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 780uF 400V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS781T400V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 780uF 400V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS781T400V4C CAP ALUM 780UF 400V SCREW 783000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.