Location : Home > C > CGS772T450X8L
CGS772T450X8L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS772T450X8L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS772T450X8L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 7700uF 450V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS772T450X8L CAP ALUM 7700UF 450V SCREW 809400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS772T450X8L CAP ALUM 7700UF 450V SCREW 78270 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS772T450X8L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 7700uF 450V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03115 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 2" PLENUM RATED SLEEVING