Location : Home > C > CGS703U016V4C
CGS703U016V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS703U016V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS703U016V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 68000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS703U016V4C CAP ALUM 70000UF 16V SCREW 79130 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CGS703U016V4C CAP ALUM 70000UF 16V SCREW 1221300 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS703U016V4C CAP ALUM 70000UF 16V SCREW 702300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CGS703U016V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 68000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd