Location : Home > C > CGS663U016R4C
CGS663U016R4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS663U016R4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS663U016R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 66000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS663U016R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 66000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS663U016R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 66000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS663U016R4C CAP ALUM 66000UF 16V SCREW 784600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
969789-5 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving TUBING CORRUGATED 28.5MM 50M BLK