Location : Home > C > CGS653U025W4C
CGS653U025W4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS653U025W4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS653U025W4C CAP ALUM 65000UF 25V SCREW 39531 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS653U025W4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 65000uF 25V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS653U025W4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 65000uF 25V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS653U025W4C CAP ALUM 65000UF 25V SCREW 800100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.