Location : Home > C > CGS622U040R4C
CGS622U040R4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS622U040R4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS622U040R4C CAP ALUM 6200UF 40V SCREW 788900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
CGS622U040R4C 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGS622U040R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 6200uF 40V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS622U040R4C CAP ALUM 6200UF 40V SCREW 22060 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor